Ankara Seo Uzmanı

Ankara Seo Uzmanı

Ankara Seo Uzmanı

Bir web sitenin arama motorlarında üst konuma gelmesi için yapılan bütün iyileştirme çalışmalarına Seo (arama motoru optimizasyonu) denir. Bu iyileştirmeleri yapan ve yöneten kişilere Seo uzmanı denilmektedir, Seo uzmanı markalara hizmet vermeye başladığı süreçte rakip markaların sitesini analiz eder, hizmet verdiği markanın eksiklerini tespit eder gerekli çalışmaları belirler ve bir yol haritası çizer.

Seo uzmanları İnternet siteniz ile çalışma yapmaya başlarken, arama motorlarının belirlediği kurallara uymak zorundadır yoksa üst sıralara çıkmak imkansızdır. Her meslekte olduğu gibi Seo çalışmalarında da işi bilen birine teslim etmek çok doğru bir yoldur.

Ankara Seo Uzmanı Nedir

Ankara Seo Uzmanı Nedir

Ankara Seo Çalışmalarında Garanti Verebilir mi ?

Öncelikle kendini seo uzmanı olarak tanıtıp markalara ilk sayfa veya ilk sıra garantisi veririm gibi söylemlerde bulunmak kesinlikle doğru bir yaklaşım değildir.  Seo çalışması sabır ve özverili bir çalışma isteyen bir iştir, yani doğal olmayan çalışmalar ile sitenizi kısa sürede ilk sayfaya gelebilirsiniz. Fakat google gibi arama motorları bunun farkına kısa sürede varmakta ve sitenize yaptırım (Ceza) uygulamaktadır.  Bu yüzden kısa ve doğal olmayan çalışma yaptırtmak çok risklidir.

Ankara Seo Uzmanı Neler Yapar ?

  • Web site analizi gerçekleştirir eksikleri tespit eder ve gerekli çalışmaları yapar.
  • Arama motorlarının verdiği kriterleri yerine getirir.
  • Doğal bir çalışma ile markanızı yukarı taşır.
  • Rakip  Web siteleri ve sektörü analiz eder buna göre çalışma yapar.