Ankara Seo

Ankara Seo

Ankara Seo Nedir ?

Ankara Seo, yani arama motoru optimizasyonunun ingilizce (Ankara Search Engine Optimization) kısaltmasıdır.  Google gibi bir çok arama motorunun web siteleri için verdiği kriterlerinin en uygun şekilde yapılmasına Ankara Seo denir.

Ankara Seo Google tarafından veya başka arama motorları tarafından verilen kriterlere göre yapılan bütün iyileştirmeler olarak tanımlanabilir. Ankara Seo‘nun amacı bütün arama motorlarının gözünde web sitenin değerini arttırmak ve sıralamada yukarı taşımaktır.

Ankara Seo site içi ve site dışı seo olmak üzere yapılan çalışmalara göre ikiye ayrılmaktadır. Arama motorları için yapılan seo çalışmalarını yürüten seo uzmanları seo için yaptıkları bütün çalışmalara Ankara Seo demektedirler.

Ankara Seo Nedir

Ankara Seo Nedir

Ankara Seo Çalışması Nasıl Yapılır ?

Seo çalışmaları tamamen doğal yollardan yapılan çalışmalardır, bunun dışında  yapılan bir çok çalışma zamanında google tarafından spam olarak adlandırılmıştır.  Ankara Seo çalışması arama motorlarının gözünde bildiğiniz meşhur olmaktır.

Yani ne kadar meşhur olursanız o kadar yüksek sıralara çıkabilirsiniz. Sitenize yaptığınız bütün çalışmalar arama motorlarında sıralamada sizleri yukarı taşımaktadır.  Sitenize seo çalışmasının yapıldığını web sitenize gelen ziyaretçi sayısının artmasından anlayabilirsiniz.