En İyi Hosting Firması

En İyi Hosting Firması

En İyi Hosting Firması Nasıl Belirlenir?

Bir site kurmadan önce yapılacak işlemlerin başında hosting firması seçmek gelir. Hosting firması seçimi çok önemlidir, çünkü bir hosting aldıktan sonra site hızı, destek hattı ve fiyatı iyi olmalıdır. Sitenin sorunu olduğunda destek hattı anında çözümleyemezse sonuçları kötü olabilir. Bu yüzden En İyi Hostin Firması listemi hazırladım, benimde kullandığım hosting firmaları arasından en beğendiğinizi seçebilirsiniz.

En İyi Hosting Firması – Güzel Hosting

En İyi Hosting Firması - Güzel Hosting

En İyi Hosting Firması – Güzel Hosting

Hosting Sayfası

Listemde benimde çalışmalarımda kullandığım hosting firmasına yer vermek istedim. Verdikleri muazzam hizmetler ile en iyi hosting firmaları arasında yerini almayı hak ettiğini düşünüyorum.

En İyi Hosting Firması – Veridyen

En İyi Hosting Firması - Veridyen

En İyi Hosting Firması – Veridyen

Hosting Sayfası

En iyi hosting firması olarak benim gözümde zirve firmalardan biri veridyendir. Kendi sitemde de severek kullandığım ve hiç bir sorun yaşamadığım en iyi firmalardan biridir. Anlık hit veya kullanıcı artışında hiç bir şekilde taviz vermeden ve  hızlı destek hattı ile adını duyurdu diyebilirim. Önceden bir kaç hosting firması varken fiyatlar neredeyse tavandı, bu tarz markalar gün yüzüne çıkmaya başladığında diğer büyük firmalar fiyat düşüklüğüne gitti diyebilirim. Bir kaç sitemde kullandığım bu firmayı sizlere öneriyorum.

 

En İyi Hosting Firması – Turhost

En İyi Hosting Firması - Turhost

En İyi Hosting Firması – Turhost

Hosting Sayfası

Verdikleri hizmetlerin kaliteli olduğunu bildiğim için listemde yer vermek istedim. Türkiye’nin önde gelen websitelerinin bazıları Turhost firmasını kullanmakta, tabi buda kaliteli hizmetin sonucu diyebiliriz. Diğer firmalarda kararsız kaldıysanız Turhost hosting firmasını deneyebilirsiniz.

En İyi Hosting Firması – Natro

En İyi Hosting Firması - Natro

En İyi Hosting Firması – Natro

Hosting Sayfası

Yıllık en düşük hosting fiyatı 22$ olarak belirlenen firma hızlı destek hattı ile listeme girmiş durumda. Önceden kullandığım Natro markasını sizlere önerebilirim. Destek hatları ben kullandığım zamanlarda bu kadar yoğun değildi fakat görüyorum ki gerçekten iyi iş başarmışlar.

 

En İyi Hosting Firması – İhs 

En İyi Hosting Firması - İhs 

En İyi Hosting Firması – İhs

Hosting Sayfası

Web site “işlerine” başladığım hosting firmasını listemde ver vermek istedim. Kendileri Türkiye içerisinde en çok tanınan hosting firması diyebilirim. Bu tarz tanınan bir firmanın altyapısına önem vermesi gerekiyor, fakat beklenen performansı marka olarak yapamıyorlar. İhs ile çalışma yapmadan listemde verdiğim diğer firmalara göz atmanızı öneririm. Hatta bir kaç kez düşünün, tecrübeme  ve kullandığıma göre söylüyorum ki düşünün.