Hızlı WordPress Temaları

Hızlı Wordpress Temaları

Site hızı seo için çok önemlidir, google’ın seo kriterlerinde en önemli kriterlerinden biri olan site hızıdır. Site hızını bir çok yolla halledebilirsiniz. İyi bir hosting veya sunucu gibi etkenlerden yararlanabilirsiniz fakat bunun site hızınızı yükseltmenin en iyi yolu hızlı bir tema kullanmaktır.

 

Hızlı WordPress Temaları –  SteadyIncome

Hızlı WordPress Temaları -  SteadyIncome

Hızlı WordPress Temaları –  SteadyIncome

Tema Sayfası

Mythemeshop ürünü temaların çoğunluğu hız olarak bir adım öndedir. Nedeni firmanın temalarda önem verdiği iki kritere dayanıyor, bunlar; Seo uyumluluğu ve hız.  Tema markayı ve yazarı öne çıkartarak takipçi kitlesini yükseltmek yani yazarın sosyal medya etkileşimi için özel olarak tasarlanmış. 

Hızlı WordPress Temaları – Best Blog

Hızlı WordPress Temaları - Best Blog

Hızlı WordPress Temaları – Best Blog

Tema Sayfası

Hızlı WordPress Temaları listemde ayrıca parantez açarak yer vermek istediğim best blog. Temanın hızı  o kadar yüksek ki sayfalar arası geçişi hissetmiyorsunuz. Reklam yerleşimine artı olarak yer verilmiş olması adsense tıklama oranı yükseltmek amacı ile yapılmıştır.  Limitsiz renk ve sidebar belirleme gibi bir çok özelliği bulunan temayı sizlere önerebilirim.

 

Hızlı WordPress Temaları – Schema Blog

Hızlı WordPress Temaları - Schema Blog

Hızlı WordPress Temaları – Schema Blog

Tema Sayfası

Yine mythemeshop üretimi bir tema ile karşınızdayım. Bildiğiniz üzere Mythemeshop temalarının neredeyse hepsi hız konusunda çok iyidir. Blog teması arayanlar için en iyi temalardan biri olan Schema Blog ayrıca seo uyumluluğu ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Her blog yazarı için biçilmiş kaftan diyebilirim.

 

Hızlı WordPress Temaları – Cool Blog

Hızlı WordPress Temaları - Cool Blog

Hızlı WordPress Temaları – Cool Blog

Tema Sayfası

Hız konusunda bir diğer taşyapıt olan Cool Blog teması, son derece hızlı ve işlevsel.  Sade tasarımı ile gözlere güzel gelen blog teması bloggerlar için muazzam bir seçim olacaktır.  Tema ayrıca 4 farklı görünüme sahip olduğundan 4 farklı iş modeline gidebilecek bir blog temasıdır.  Tamamen responsive tasarım olan Cool blog bütün cihazlara ve tarayıcılara aynı görünümde gözükmektedir.

Hızlı WordPress Temaları – App Blog

Hızlı WordPress Temaları - App Blog

Hızlı WordPress Temaları – App Blog

Tema Sayfası

Okuyucu yormayan güzel bir tema arıyorsanız App blog temasını sizlere önerebilirim. Yayımlanan içerikleri ön planda tutan tema son derece hızlı olması ile listeme girmiş bulunmakta.  Göz alıcı tasarımı sayesinde blog teması arayanlara göre olduğunu düşünüyorum.