İzmir SEO

İzmir Seo

İzmir Seo Nedir ?

İzmir Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) Web sitelerin daha iyi sonuçlar vermesi için yapılan bütün çalışmalara verilen isimdir. İzmir Seo web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bütün düzenlemelere denir. kısacası Web sitelerin arama motoru performansını yükselten çalışmaların bütünüdür.

Arama motorlarının web siteler için özel olarak koyduğu kuralları en iyi şekilde yapılarak site performansının arttırılması sağlanır. İzmir Seo’nun amacı tamamen sitenizi arama motorlarının gözünde ünlü etmeye çalışması ve ziyaretçi (müşteri) sayısının artmasıdır.

İzmir Seo çalışmaları, web sitelerin arama motorları kriterlerine göre yapılmasıdır. İç ve dış seo olmak üzere ikiye ayrılır ve bu çalışmaların bütününe İzmir Seo Denir.

İzmir Site İçi Seo Nedir?

Site içi Seo yani Onpage Seo, kullanıcıların ve google botlarının sitenizde aradığını bulmasını sağlayan tasarım ve yazılım çalışmasıdır. Site içi Seo çalışması çok önemlidir, eğer düzgün yapılmazsa dış seo’da yapılan çalışmaların o kadar da etkisi olmayacaktır. Web sitenizin, site içi optimizasyonlarının iyi yapılması sitenin kullanıcı odaklı hale gelmesi demektir. İlk başta bahsettiğim gibi arama motorlarının bir çok kriteri vardır bunlardan biride kullanıcı odaklı, kullanıcı dostu site yapmaktır. İzmir Site İçi Seo çalışmaları web sitenizde bulunan bütün sayfaların tek tek detaylı bir şekilde optimize edilmesi ve arama motoruna uygun bir hale getirilmesidir. Bu sayede web site trafiğiniz artacak ve google sıralamalarında yukarı doğru çıkacaksınız.

İzmir Site İçi Seo Neleri Kapsar?

Site İçi seo optimizasyonu yani onpage seo yapılmadan hemen kapsamlı bir analiz yapılır. Analizin amacı web sitenizin eksilerini ve artılarını görmek ve hemen müdahale yapmaktır. İzmir Seo’da ilk aşama Site içi seo ve Site dışı seo analizleridir.

İzmir site içi seo neleri kapsar

İzmir site içi seo neleri kapsar

Analiz sonrası web sitenizde bulunan site içi seo hataları tek tek, detaylı bir şekilde düzenlenir. Site içi seo hatalarını listelemek gerekirse, aşağıdaki gibi bir liste ortaya çıkmaktadır.

 1. Meta başlık ve açıklama uyumluluğu.
 2. Meta ile eşleşen anahtar kelimeler, anahtar kelime analizi ve anahtar kelime bulutu.
 3. <H1> ve <H2> başlık kullanımı.
 4. SEO dostu URL kullanımı.
 5. İçeriklerde multimedya kullanmak.
 6. Responsive dizayn kullanmak.
 7. İçerikle alakalı baclink alma, site içi link verme SEO.
 8. Site hızını arttırmak.
 9. LSI.
 10. Sitede ki resimleri optimize etme.
 11. Sosyal paylaşım butonları kullanmak.
 12. Özgün, SEO uyumlu uzun içerikler kullanmak.
 13. Web site ziyaret süresini arttırmak.
 14. W3C uyumluluk kontrolü.
 15. WordPress SEO optimizasyonu, wordpress site içi SEO.

 

İzmir site dışı seo nedir

İzmir site dışı seo nedir

İzmir Site Dışı Seo Nedir?

İzmir site dışı seo aynı site içi seo çalışmalarında olduğu gibi web sitenizi arama motorlarında yukarıya taşıması hedeflenir. Bu iki aşamanın biri düzgün yapılmazsa web siteniz ortalama bir konuma demir atacaktır. web site çalışmalarının bütününü ele aldığımızda site içi seo %40 iken site dışı seo %60 lık bir yüzdeyi etkilemektedir.

İzmir Site dışı seo öncesinde genel bir analiz yapılır, bunun sonucunda yapılacak çalışmaya karar verilir. Site dışı seo çalışmaları backlink odaklı değildir. her siteye her sektöre farklı çalışmalar uygulanması gerekir. Günümüzde backlink sayısından çok kalitesi oldukça önem taşımaktadır. 1000 adet kalitesiz backlink alan ve 200 adet kaliteli backlink alan web siteleri karşılaştırdığımızda arama motorlarının gözünde kaliteli link alan web site daha değerli olacaktır. Site dışı seo araçlarının başında Sosyal medya kanalları, haber, video, sözlük, yorum, makale, tanıtım siteleri vazgeçilmezdir.

 

İzmir Seo Uzmanı Nedir ?

İzmir Seo Uzmanı Google gibi büyük arama motorlarının, web siteler için verdiği kriterleri bilen ve sıralamalarda, yukarı çıkması için yapılan çalışmalara denir.  İzmir Seo Uzmanı markalara hizmet vermeye başladığında rakip markaları analiz eder, eksiklerinizi çıkarır ve en önemlisi iç ve dış Seo süreci için bir yol çizer.

İzmir Seo Uzmanı markanıza hizmet vermeye başlamadan önce bu işi iyi bildiğinden emin olun, emin olmak içinde referanslarına bakmanız yeterli olacaktır. İzmir Seo uzmanı Arama motorlarının kurallarına göre doğal bir çalışma yapmak zorundadır. Arama motorlarının  siteler için koyduğu kuralları en iyi yoldan yapan İzmir Seo Uzmanları her zaman bir adım öndedir.

İzmir Seo Uzmanı Çalışmalarında Garanti Verebilir mi ?

İlk sayfa veya ilk sıra garantisi vermek kesinlikle doğru bir söylem değildir. İzmir Seo kesinlikle sabır ve özverili bir çalışma gerektirmektedir.

 

İzmir Seo Uzmanı

İzmir Seo Uzmanı

İzmir Seo Firmaları

İnternet sitelerinin arama motorlarında istenilen yere gelmesi, tasarımı, trafik artışı tamamen İzmir Seo Firması tarafından yapılmaktadır.  İzmir Seo ajansı sıfırdan başlayacaklar için çok önemlidir, eğer ki anlaştığınız firmanın referansı yok ve ilk sıralarda değilse web siteniz için büyük bir sorun oluşturacaktır. Peki hangi İzmir Seo Firmasına güvenebiliriz? En üst sıralara bakmanızı, daha önce yaptığı işleri incelemenizi ve buna göre karar vermenizi önerebilirim. 

İzmir seo ajansı

İzmir seo ajansı

İzmir Seo Danışmanlığı

İzmir seo danışmanı, pazar araştırması, hedef kitleyi ve İnternet sitenizi analiz edecektir. Analiz sonrası site sahiplerine tavsiyelerde bulunabilir. Web sitesinin optimizasyonunu nasıl iyileştirebileceğini öğretebilir. Yani İç ve dış optimizasyonu site sahipleri yaparken İzmir SEO Danışmanı sadece nasıl daha iyi yapabileceğini söyleyebilir yani bir nevi İzmir Seo Eğitimi verir diyebiliriz. 

İzmir Seo Hizmeti

İzmir Seo Hizmeti

İzmir Seo Hizmeti

İzmir Seo anlamında diğer büyük şehirlere göre daha çok rekabet gösteren bir ilimizdir. Markanız İzmir ili içerisinde faaliyet yapıyorsa rakiplerinizi geçmek için bir an önce SEO hizmetini almalısınız. İnternet üzerinden yapılan her arama markalar için potansiyel müşteri demektir.

Bu müşterilerin %90’lık kısmı arama motorlarında ilk sıralardan başka yerlere girmemektedir. İzmir Seo hizmetleri alan marka üst sıralarda yer alıp kullanıcıları, müşteriye çevirirken, alt sırada alan rakip markalar ise geri kalan %10’luk  kısımdan paydalarını almaktadırlar.


Web Site Analizi
İzmir Seo çalışmasına başlamadan hemen önce web siteniz analiz edilir. Analizin nedeni; sitenizin arama motorunda arka planda kalması istenilen seviyeye gelmemesinden kaynaklanır. Analiz sonrası gerekli düzenlemeler yapılır ve başarı sağlanır.


Optimizasyon
Web site analizi sonrası çıkan bütün hataları ayrıntılı bir şekilde düzenleyerek, arama motorlarının verdiği kriterlere göre site optimize edilir. Bunun sonucunda trafik ve sıralama artışı gözlemlenir.

Yol Haritası
Web site analizi ve optimize işlemleri yapıldıktan sonra pazar ve rakip araştırması yapılır. Ardından belirlenen yol haritası sizinle paylaşarak uygulanır.

Sonuç
Yaptığımız analizler, pazar araştırmaları, optimizasyon, içerik planlaması ve diğer bir çok kriteri web sitenize uyguluyoruz. Ardından web sitenizin sabırlı bir şekilde yükselmesini seyrediyoruz.

Trafik Öngörüsü
Kapsamlı bir anahtar kelime analizi yapıldıktan sonra, anahtar kelimenin elde edebilecek potansiyel trafik öngörü raporunu hazırlıyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

İçerik Planlaması
Web sitesinin SEO açısından başarılı olması için içeriklerini analiz ediyor, tarama sonuçlarındaki içerik performansına ve eksiklerine göre içerik planlaması yapıyoruz.

İzmir SEO Eğitimi

Seo eğitimleri genellikle kendini kanıtlamış bu sektörde ünlü kişiler tarafından verilmektedir. İzmir seo kursu olarak da geçen bu eğitimlere katılan kişilerin, eğitim sonucunda SEO’da ortalama bir konuma gelmeleri beklenir. Böylelikle öğrenciler kendini geliştirebilir Google seo izmir gibi kelimelerde zirveye oynayabilir. Yine aynı şekilde sektörde kendini kanıtlamış kişilerin Seo kitaplarını alarak bilgi alabilir ve bir site kurarak Seo bilgilerinizi buraya aktararak yorumlama  yapabilirsiniz.

İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım, SEO için vazgeçilmez yapı taşlarından biridir. Uzman bir web tasarımcı sitenizi responsive olarak tasarlayarak sadece bilgisayar üzerinde değil tablet, telefon ve diğer cihazlarda aynı şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca sitenizi hız optimizasyonunu ve Seo uyumlu şekilde yaparak kodlar böylece siteniz google ve diğer arama motorları tarafından daha kolay taranır. İzmir Web Tasarım Firmaları Son olarak güvenlik önlemleri alınır ve sizlere ücretsiz destek sağlayarak kafanıza takılan sorulara cevap olmaya çalışır. İzmirde en iyi web sitesi tasarım firması bütün işlemler bitince sitenizi  Seo uzmanı veya seo danışmanı markanızı teslim alarak arama sonuçlarında sizleri istediğiniz yerde çıkarır. 

İzmir Seo Hakkında Merak Edilenler

SEO hizmetleri için ne kadar ücret alıyorsunuz?

İzmir SEO hizmeti için net bir miktar söylemek doğru olmaz. Her markanın farklı olduğunu ele alırsak tek bir seo fiyatıdan bahsedemeyiz. Rekabet düzeyi, site performansı, site yaşı, hedef demografinize ve rakip analizine bağlı olarak seo fiyatları değişkenlik gösterebilir

İyi bir iş yaptığınızı nasıl bileceğim? Sitemin Gelişmesini nasıl izleyebilirim?

Web sitenizin, Analytics, google search console Göstergelerini ve Seo hizmetine başladığımızda, belirlenen anahtar kelimenin sıralama sonucu, trafik artışını size raporlu bir şekilde göndeririz.

Ne kadar sürede SEO hizmetlerinizi kullanarak en iyi dereceleri elde etmeyi bekleyebiliriz?

Ortalama bir anahtar kelimenin 4 ile 6 ay çalışma süresinin olduğunu bilmenizde fayda var. Tabi çalışma süreci, rekabet düzeyine göre değişkenlik göstermektedir. 

Kaç kişinin arama motorlarını ürünlerimizi ve hizmetlerimizi aramak için kullandığını nasıl bilebilirim?

Ürünlerinizi veya hizmetlerinizin arama motorlarında aylık olarak ne kadar trafik çektiğini belirten araçlar vardır. Bu araçlar sayesinde belirlenen anahtar kelimenin ne kadar trafik aldığını öğrenebilirsiniz.

İzmir SEO Ajansı Seçimimi Nasıl Yapmalıyım?

Seo hizmeti alacağınız firmanın daha önce yaptığı işleri ayrıntılı olarak incelemenizi öneririm. İzmir SEO Ajansı sitelerine girdiğiniz hangi sırada olduğunu ve referanslarına bakmalısınız.

Sayfa ya da Sıralama Garantisi Almalı Mıyım?

Google, sizlere sayfa veya sıralama garantisi veren kişi veya firmalardan uzak durmanızı önermektedir. Her gün değişen algoritma sisteminde sürekli olarak dalgalanmalar yaşanmaktadır. SEO hizmetinin tek seferlik bir çalışma değil, bir süreç olduğunu bilmekte fayda var.

SEO Çalışmaları Kalıcı Mıdır?

Doğru, doğal yoldan bir çalışma süreci izlendiyse kalıcı bir çalışma olmuştur.

Neden Seo Rendesi Ekibiyle Çalışmalıyım?

Öncelikle arama sonuçlarında kanıtlanmış sonuçlarımız bulunmaktadır. Şuan burada bunu okuyorsanız doğru arama sonucunda doğru sitedesiniz demektir. 

İzmir Seo Fiyatları

 

İzmir Seo Fiyatlarımız
 Ultimate
Ultimate

Maksimum

Special
Ortalama Ticari Büyüme16%29%Özel
Site İçi SEO Analizi
Sektör ve Rakip Analizi
Zararlı Link Analizi
Teknik Destek
Yerel SEO Desteği
Ürün Bazlı SEO
UX (User Experience)XX
İçerik DesteğiXX

 Teklif İste

 • Site İçi Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.