Kurumsal Tema

Kurumsal Tema

WordPress Kurumsal Tema arayıpta  istediği tarzda şirket veya firma teması bulamayan wordpress kullanıcıları için güzel bir liste hazırladım. Listeyi hazırlamadan önce  Seo uyumlu ve site hızı olarak iki seçeneği göz önünde bulundurduğumu bilin. Yani rahatlıkla beğendiğiniz temayı kullanabilirsiniz.

 

WordPress Kurumsal Tema – Orane

Wordpress Kurumsal Tema - Orane

WordPress Kurumsal Tema – Orane

Tema Sayfası

Sade ve şık tasarımlı görünümü ile kurumsal markalar için ideal bir tema diyebilirim.  Orane temasının öne çıkan özelliklerinden biri olan Seo uyumlu olması dışında, kullanım kolaylığı sayesinde dakikalar içerisinde sitenize kurabilirsiniz.

WordPress Kurumsal Tema – RT – Theme 18

Wordpress Kurumsal Tema - RT – Theme 18

WordPress Kurumsal Tema – RT – Theme 18

Tema Sayfası

Özellik bakımından en çok özelliğe sahip temalardan biri olan Rt Theme 18, mağaza ve blog kısmı dışında üyelik sistemi de mevcut. Bu listemde en işlevsel tema diyebilirim aslında, responsive tasarımı ile bütün yayınladığınız içerikler  masaüstü, mobil ve tablete otomatik olarak içerikleriniz uyumlu olur. 

WordPress Kurumsal Tema – Dastak

Wordpress Kurumsal Tema - Dastak

WordPress Kurumsal Tema – Dastak

Tema Sayfası

İdeal bir kurumsal tema olan Dastak çok amaçlı yazılımsal olarak tasarlanmış firma temasıdır. İnşaat veya hukuk bürosu siteleri için bir tema arıyorsanız en iyi temalardan biri diyebilirim. En iyi özellikleri ise blog kısmı, canlı chat özelliği ,woocommerce eklentisi ile uyumlu çalışması ve son olarak responsive tasarım olmasıdır.

WordPress Kurumsal Tema – CleanApp

Wordpress Kurumsal Tema - CleanApp

WordPress Kurumsal Tema – CleanApp

Tema Sayfası

Kurumsal tema olarak önerebileceğim güzel temalardan biride CleanApp temasıdır.  Hız skoru ile diğer temalara üstünlük sağlayan Clean app daha çok ürün tanıtımı veya blog içerikli tema arayanlar için uygundur diyebilirim. Temanın hızı gerçekten göze batıyor bildiğiniz üzere hız seo için çok önemlidir, tema sayesinde sitenize hız ayarları yapmanıza gerek kalmıyor.

WordPress Kurumsal Tema – AppTheme

Wordpress Kurumsal Tema - AppTheme

WordPress Kurumsal Tema – AppTheme

Tema Sayfası

WordPress Kurumsal Tema listemde yer verdiğim sade ve şık tasarımı ile öne çıkan App Theme’dir. Modern bir tasarımla firmanıza yeni müşteriler kazandırabilirsiniz. Seo uyumlu olması ile birlikte benimde çok beğendiğim bir tasarım diyebilirim, ayrıca ürünlerinizi, projelerinizi tema sayesinde müşterilerinize sunabilirsiniz.

WordPress Kurumsal Tema – OnePage

Wordpress Kurumsal Tema - OnePage

WordPress Kurumsal Tema – OnePage

Tema Sayfası

Tema seçiminizde dikkate almanız 2 özellik vardır bunlardan biri Seo uyumluluk diğeri ise site hızıdır. Seo uyumluluk konusunda size önerdiğim diğer temalar dışında, piyasada araştırdığım kadarıyla daha iyisi bulunmuyor.  Hem kurumsal bir tema arayıp hemde arama motorlarında yükselmek istiyorsanız en iyi tema galiba budur.

WordPress Kurumsal Tema – Consulting

Wordpress Kurumsal Tema - Consulting

WordPress Kurumsal Tema – Consulting

Tema Sayfası

Alışveriş özelliği, kurumsal ve blog kısmı, responsive tasarım, woocommerce eklentisi ile uyumlu olan tema bu özellikler ile diğer temaların bir tık önüne geçiyor diyebilirim. Ayrıca Seo uyumlu olması zaten en iyi özelliği galiba.

WordPress Kurumsal Tema – Pusula

Wordpress Kurumsal Tema - Pusula

WordPress Kurumsal Tema – Pusula

Tema Sayfası

Türk yapımı olan pusula teması birbirinden farklı görünüm seçeneği, responsive tasarım, sınırsız renk  ve dil seçeneği gibi özellikleriyle kurumsal tema olarak önde diyebilirim. Ayrıca Tema panelinin tamamen Türkçe olması ve Türkçe Destek vermeleri kullananlar için iyi diyebilirim.  Ayrıca diğer tasarladıkları kurumsal temaları buradan görebilirsiniz. 

WordPress Kurumsal Tema – Mise

Wordpress Kurumsal Tema - Mise

WordPress Kurumsal Tema – Mise

Tema Sayfası

Ücretsiz kurumsal bir tema olan Mise şık, göz alıcı ve modern bir tasarımla müşterilerin sitenizde kalma süresini arttırmaktadır. Tema ürün ve projelerinizi tanıtmakta çok ideal diyebilirim ayrıca seo uyumlu olması ve hız bakımından da iyi olması mükemmel.  Ücretsiz olarak alabileceğiniz en iyi tema diyebilirim.