Ücretsiz WordPress Temaları

Ücretsiz Wordpress Temaları

WordPress’e yeni başladıysanız, wordpress’i keşfetmek adına Ücretsiz WordPress Temaları listemde beğendiğiniz bir temayı kullanarak başlayabilirsiniz. Ücretsiz tema deyince yüzlerce tema çıkmakta, bu yüzden Ücretsiz WordPress Temaları listemi oluşturdum listemden beğendiklerinizi kullanabilirsiniz.

 

Ücretsiz WordPress Temaları – ColorMag

Ücretsiz WordPress Temaları - ColorMag

Ücretsiz WordPress Temaları – ColorMag

Tema Sayfası

Ücretsiz temalar arasında en iyi temalardan biri olan ColarMag sanki ücretli gibi geliyor. Temanın bütün ince ayarları yapılmış durumda seo uyumluluğu, sosyal medya etkileşimi yüksek bir tema diyebilirim. Demosunu incelediğinizde gerçekten görsel açıdan ve diğer özellikleri görünce şaşıracaksınız. Başlangıç olarak bu temayı kullanmanızı isterim.

Ücretsiz WordPress Temaları – Zerif

Ücretsiz WordPress Temaları - Zerif

Ücretsiz WordPress Temaları – Zerif

Tema Sayfası

En çok indirilen kurumsal temalar arasında yerini koruyan Zerif canlı olarak 100.000 kişi tarafından indirilmiş durumda.  Basit kurulumu, site hızı ve seo uyumluluğu ile kesinlikle bu listede olmayı hak ediyor. Responsive tasarımı sayesinde bütün cihazlar ve tarayıcılara otomatik uyum sağlamakta.

 

Ücretsiz WordPress Temaları – Mh Magazine

Ücretsiz WordPress Temaları - Mh Magazine

Ücretsiz WordPress Temaları – Mh Magazine

Tema Sayfası

Üst düzey site hızı ve görsel tasarımı sayesinde 40.000 üzeri indirmeye ulaşan Mh Magazine teması adından da anlaşılacağı gibi bir magazin teması. Tabi magazin teması diye diğer iş modellerinde kullanamazsınız diyemezler, haber, moda, yemek tarifi gibi farklı iş modellerinde de kullanabileceğiniz güzel bir temadır.

 

Ücretsiz WordPress Temaları – Awaken

Ücretsiz WordPress Temaları - Awaken

Ücretsiz WordPress Temaları – Awaken

Tema Sayfası

Magazin, blog, teknoloji haberleri gibi iş modellerini uygun olan Awaken şuan olarak 35.000 bin üzeri indirmesi ve 10.000 aktif kullanıcısı ile ne denli kaliteli bir tema olduğunu göstermekte. sayfalar arası geçişte biraz sınıfta kalsada seo uyumluluğu beni tatmin ettiği için listeye ekledim, birde kullanma sayısından dolayı.

Ücretsiz WordPress Temaları – Meris

Ücretsiz WordPress Temaları - Meris

Ücretsiz WordPress Temaları – Meris

Tema Sayfası

Responsive tasarımı ile adını duyuran Meris bir çok iş modeline uygun olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Kurumsal tema veya Seyahat, yemek, spor gibi site dalları için ideal bir tema seçimi olabilir. Temayı mutlaka incelemenizi öneririm.