WordPress Adsense Teması

Wordpress Adsense Teması

Adsense Uyumlu WordPress Temalarının amacı kesinlikle daha fazla kazanç sağlamaktır. Adsense uyumlu tema kullanmak normal sitelere nazaran tıklama oranını yükseltmektedir. Tabi bunda reklam yerleşiminin de faydası var.  Yazımda adsense gelir arttırmayı temalar ile nasıl arttırabiliriz sorusuna cevap vermiş olacağız.

WordPress Adsense Teması – NewsPaper

Wordpress Adsense Teması - NewsPaper

WordPress Adsense Teması – NewsPaper

Tema Sayfası

Envato markette en çok satanlar listesine giren NewsPaper teması adsense uyumlu temalardan biridir. Tabi sadece adsense uyumluluk özelliği değil diğer güzel özellikleri sayesinde de muazzam bir temadır. Gelir  getirecek tema arayışında NewsPaper doğru tercihlerdendir. Sade ve şık tasarım, özel olarak kodlanmış responsive tasarımı ile uygun bir tercih olacaktır.

WordPress Adsense Teması – Interactive

Wordpress Adsense Teması - Interactive

WordPress Adsense Teması – Interactive

Tema Sayfası

Seo uyumlu olması sayesinde en çok gelir getirecek temalardan biridir. Teknoloji sitelerin rahatlıkla kullanabileceği, tıklanma oranı yüksek bir tema olan İnteractive farklı iş modellerine uygun temadır. Modern görünümlü manşet alanı, İkon destekli kategori listeleme gibi bir çok özelliği de vardır.

WordPress Adsense Teması – WordX

Wordpress Adsense Teması - WordX

WordPress Adsense Teması – WordX

Tema Sayfası

Sosyal medya odaklı magazin, online dergi gibi yazı yayını yapan siteler için tasarlanmış Adsense temalardan biridir.  Responsive tasarımı sayesinde masaüstündeki görünümü mobil görünüme yansıtan muazzam temadır. Temadaki reklam alanları ile adsense reklam kazancınızı yükseltebilirsiniz.

WordPress Adsense Teması – Magazine

Wordpress Adsense Teması - Magazine

WordPress Adsense Teması – Magazine

Tema Sayfası

Özel reklam yerleri ile öne çıkan Magazine teması zengin içerikli wordpress siteler için şık bir çözüm sunuyor.  Okuma kolaylığı ve içerikleri ön plana çıkarma  ile kullanıcı dostu bir temadan bahsediyorum. Tabi en önemlisi tıklanma potansiyelinin yüksek olmasıdır. Ayrıca gayet şık ve işlevsel bir temadır.

 

WordPress Adsense Teması – Pinstagram

Wordpress Adsense Teması - Pinstagram

WordPress Adsense Teması – Pinstagram

Tema Sayfası

WordPress Adsense Teması listemde sırada ki tema Pinstagram, adından da anlaşılacağı gibi sosyal medya odaklı bir temadır.  Gelir odaklı temalar için gayet iyi biz çözüm olabilir.  Sosyal medyanın gücünü göstererek sitenizin gelirlerini arttırabilirsiniz. Tabi adsense reklam ayarlarının büyüklüğü güzel  bir avantaj olacaktır.