WordPress Canlı Destek Eklentisi

Wordpress Canlı Destek Eklentisi

Özellikle satış veya hizmet veren wordpress altyapılı siteler için WordPress Canlı Destek Eklentisi vazgeçilmezdir diyebilirim.  Müşteri memnuniyeti ve sayfada kalma süresi bakımından mutlaka sitelerde bulunması gereken bir araçtır.

 

WordPress Canlı Destek Eklentisi – WordPress Live Chat

Wordpress Canlı Destek Eklentisi - WordPress Live Chat

WordPress Canlı Destek Eklentisi – WordPress Live Chat

Eklenti Sayfası

En çok satılan canlı destek eklentileri arasında yerini alan ve sohbetlere birden çok kişi dahil edebilme özelliği ile adını zirvede tutuyor diyebilirim. Artık bir çok eklentide bulunan bu özelliği ilk yapan markalardandır. Eklenti tasarımını özelleştirilebilir olması bütün temalara uyum sağlayacağı anlamına geliyor. Bir kere satın alındığında, istediğiniz kadar kullanabilme gibi ayrıcalıklarla çok iyi bir eklenti olduğunu kanıtlıyor diyebilirim. 

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Simple Simon

Wordpress Canlı Destek Eklentisi - Simple Simon

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Simple Simon

Eklenti Sayfası

Bir diğer canlı destek eklentimiz Sipmle Simon. Eklentinin en iyi yanı sohbet penceresini istediğiniz yere konumlandırabilme özelliğidir. Normal bir canlı destek eklentisi sağ alt köşede otomatik olarak durmaktadır. Simple Simon ile birlikte istediğiniz yere koyabilirken, sesli bilgilendirme vb. özellikleri ile güzel bir canlı destek eklentisi diyebilirim.

 

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Zendesk

Wordpress Canlı Destek Eklentisi - Zendesk

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Zendesk

Eklenti Sayfası

Canlı destek eklentileri arasında ücretsiz çözüm olarak söyleyebileceğim bir kaç eklentiden biridir. Zendesk eklentisi ile tek pencereden birkaç konuşmayı kontrol edebiliyorsunuz. otomatik cevap verme özelliği ve ziyaretçilerin sitedeki davranışlarını izleyebilmeniz gerçekten çok güzel. Artık neredeyse bütün canlı destek eklentileri birbirine benziyor diyebilirim, aralarında ki  farklar tasarım ve ücretli olup olmadığı.

WordPress Canlı Destek Eklentisi – ClickDesk

Wordpress Canlı Destek Eklentisi - ClickDesk

WordPress Canlı Destek Eklentisi – ClickDesk

Eklenti Sayfası

Ücretsiz canlı destek eklentileri arasında adını duyuran bir eklenti ile karşınızdayım. Ücretsiz ve farklı özelliklere sahip olan nadir eklentilerden biridir. Eklenti yazışma dışında sesli ve görüntülü iletişimi ile ücretsiz bir eklentiye göre çok işlevsel kalıyor.  45.000 kişi tarafından kullanılan eklentiyi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Tawk.to

Wordpress Canlı Destek Eklentisi - Tawk.to

WordPress Canlı Destek Eklentisi – Tawk.to

Eklenti Sayfası

Eklenti olmayan fakat %100 ücretsiz olması ile bu listeye giren Tawk.to ile tanıştırayım sizi. Yazışma, sesli sohbet ve görüntülü görüşme gibi özellikleri sayesinde listeme giren güzel bir uygulamadır. Masaüstü, tablet, telefon gibi cihazlarınız dan kontrol edebileceğiniz arayüz ve basit kullanımı ile sizlere bu listede önerebileceğim en iyi eklentidir diyebilirim.