WordPress Duyuru Eklentisi

Wordpress Duyuru Eklentisi

Bu yazımda WordPress Duyuru Eklentisini tanıtacağım, duyuru eklentileri neredeyse bütün sektörler için ihtiyaç duyulan bir özellik diyebilirim. Sitede yapılan yenilikleri hem ziyaretçilere duyurabilir hemde bu duyurulara link ekleyebilir.

 

WordPress Duyuru Eklentisi – WP Notification PRO

WordPress Duyuru Eklentisi - WP Notification PRO

WordPress Duyuru Eklentisi – WP Notification PRO

Eklenti Sayfası

Kullanıcıların etkileşimini arttırmak için en etkili yollardan biride WordPress Duyuru Eklentisidir. Responsive tasarımı ile bütün temalara, cihazlara ve tarayıcalara uygun bir eklentidir.  Seo uyumlu bir eklenti olan WP Notification PRO ayrıca site hızına neredeyse hiç etki etmemektedir.

  1. Bir sitenin sizin yazılarınıza link verdiğinde duyuru eklentisi özelliği sayesinde bu linke tıklayan kullanıcıya özel olarak o siteden geldiğini hatırlatıyor. Yani bir site, sizin sitenize link verdiğinde ve bu linke kullanıcılar tıkladığında duyuru çubuğunda o sitenin adı gözükmekte. Bunu karşılıklı backlink verme gibi algılamayın sadece o linke tıklayan kullanıcıya gözüküyor. Googledan gelen kullanıcılara başka duyuruyu gösterirken backlink üzerinden gelenlere başka duyuruyu gösteriyorsunuz.
  2. Sitenize girin ziyaretçilerin ilgisini çekebilecek sektörünüzle alakalı içerikleri eklentiye eklediğinizde kullanıcı etkileşimini yukarı doğru çekmiş oluyorsunuz.
  3. Duyuru çubuğunda yapacaklarınız tamamen sizin hayal gücünüzle alakalı ne yazarsanız orada kullanıcılar mutlaka görecektir. Buna göre adım atmanızı öneririm.
WordPress Duyuru Eklentisi Özellikleri

WordPress Duyuru Eklentisi Özellikleri

Text and Link / Button: Duyuru çubuğunda görünen yazıyı buradan ekliyorsunuz ayrıca yine buradan link ve butonda ekleyebiliyorsunuz.

Post: Duyuru çubuğunda gösterilecek olan yazıları buradan seçiyorsunuz.

Newsletter: Sitenizin abone sayısını arttırmak amacı ile abone formunu buradan ekleyebiliyorsunuz.

Social Media: Duyuru çubuğunda gösterilecek olan sosyal medya hesaplarınızı buradan ekliyorsunuz.

Facebook ve Twitter Feeds: Facebook ve Twitter sayfalarınızda paylaştıklarınızı burada gösterebiliyorsunuz.

Countdown Timer: Belirlediğiniz tarihler arası duyurunuzun gözükmesi için yapılan özellik.

Popup Video: Youtube Ve Vimeo gibi video servislerinin linklerini buraya eklediğinizde ve kullanıcılar linke tıkladığında popup şeklinde video açılıyor.

Search Form: Site içi arama kısmını burada gösterebiliyorsunuz.