WordPress Emlak Teması

WordPress Emlak Teması

Emlak sektöründeyseniz ve emlak markanız için bir wordpress web sitesi kurmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Onlarsa kriter üzerinden en önemlileri olan seo uyumluluğu ve hız kriterlerine önem verdim. Bu iki kritere göre tema listemi hazırlamış bulunmaktayım. wordpress emlak teması listemde onlarca temalardan en iyilerini seçtim beğendiklerinii kullanabilirsiniz.

WordPress Emlak Teması – Oikia

WordPress Emlak Teması - Oikia

WordPress Emlak Teması – Oikia

Tema Sayfası

WordPress Emlak Teması listemde ilk yer vermek istediğim tema Oikia sade ve şık tasarımı ile öne çıkıyor. Müşterilere hayalindeki evi gösterirken aynı zamanda emlak markanızın kalitesini de gösterebilirsiniz.  Dinamik haritalama özelliği ile evlerin yerlerini harita üzerinden kolayca gösterebilirsiniz. Sürükle bırak teknolojisi ile kolay bir kurulum yapabilirsiniz.

WordPress Emlak Teması – Houzez

WordPress Emlak Teması - Houzez

WordPress Emlak Teması – Houzez

Tema Sayfası

Houzez modern ve sade tasarımı ile öne çıkmaktadır. Harita özelliği sayesinde satılacak bütün evleri harita üzerinde rahatça gösterebilirsiniz. Responsive tasarımı sayesinde bütün cihazlara aynı görünümü sunmaktadır.  Ayrıca üye sistemi ile üyelerinde emlak ilanı ekleyip satış yapabildiği bir temadır. 

WordPress Emlak Teması – Zoner

WordPress Emlak Teması - Zoner

WordPress Emlak Teması – Zoner

Tema Sayfası

Her emlak temasında olduğu gibi Zoner temasında da harita üzerinde evleri, arsaları, arazilerin yerlerini kolay bir şekilde görebiliyorsunuz. Kişilerin kendi portföylerini yayınlayabileceği yönetimli sayfaların yanı sıra üyelerin kendi emlak ilanlarını yükleme fırsatı veriyor. 

 

WordPress Emlak Teması – Realty

WordPress Emlak Teması - Realty

WordPress Emlak Teması – Realty

Tema Sayfası

Müşterilerinizin tüm ev satışı veya kiralama işlemini internet üzerinden yapabilmeleri için tasarlanmış bir temadır.  Üye olunduktan sonra her kullanıcı kendi ilanları yükleyebilir ve buradan satış yapabilir.  Sahibinden tarzı temalar arayanlar için Realty teması bence muazzam bir emlak temasıdır.

WordPress Emlak Teması – Bahia

WordPress Emlak Teması - Bahia

WordPress Emlak Teması – Bahia

Tema Sayfası

Detaylı emlak arama forum ile karşımıza çıkan Bahia sitenize giren müşteriler aradıklarını kolayca bulabilirler. Hız ve Seo uyumlu tasarımı ile diğer temalara göre dikkatimi fazla çekti.  Basit ama o kadarda şık bir tasarıma sahip Bahia, sadece emlak ilanı yayınlamak için tasarlanmış bir tema.