WordPress Forum Teması

Wordpress Forum Teması

WordPress Forum Teması arıyorsanız, doğru yerdesiniz. En iyi forum temasını bulmanız için WordPress Forum Teması listemi hazırladım beğendiğiniz olursa kaçırmayın derim. Çünkü hepsi seo ve hız olarak ayrıntılı bir şekilde seçilmiştir. 

WordPress Forum Teması – One Social

Wordpress Forum Teması - One Social

WordPress Forum Teması – One Social

Tema Sayfası

Sektörde popüler bir tema olan One Social forum teması BuddyBoss tarafından geliştirilmiş. Modern ve sade arayüz ve tasarıma sahip olduğu için çok tercih edilen bir tema diyebilirim. Üye ve grup dizinleri, kolay kullanımlı profil ayarları, bildirimler, sosyal medya paylaşımları, gibi aradığınız bütün özellikleri tek bir forum temasında bulabilirsiniz.

WordPress Forum Teması – Boss

Wordpress Forum Teması - Boss

WordPress Forum Teması – Boss

Tema Sayfası

ilk iki sıradaki forum temaları aynı marka tarafından tasarlanmış durumda.  WordPress için forum teması arıyorsanız bu temayı göz ardı etmeyin derim. Bir forumda ne gerekiyorsa hepsini ve daha fazlasını içinde bulunduruyor, Boss temasının tasarımcıları temanın kullanımı hakkında ayrıntılı eğitim videoları hazırlamışlar. Yani videoları izleyerek temayı kurabilir ve tema hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Wordpress Forum Teması – QAEngine

Wordpress Forum Teması - QAEngine

WordPress Forum Teması – QAEngine

Tema Sayfası

Kullanıcı odaklı bir  yapıya sahip QaEngine teması iyi bir etkileşim sağlıyor. Temayı kullanan ziyaretçiler hızlı bir şekilde soru cevap yapma özelliği sayesinde istedikleri sorulara kısa bir sürede cevap alabilirler. Ayrıca ziyaretçilerin sorduğu sorulara hızlı cevap alabilmesi adına en üstlere çıkması için para ödeyebilme özelliği bulunmakta. Puanlama sistem, rütbe sistemi ve oylama gibi özellikler ile adını duyurmuş durumda diyebilirim.

WordPress Forum Teması – ForumEngine

Wordpress Forum Teması - ForumEngine

WordPress Forum Teması – ForumEngine

Tema Sayfası

Gelişmiş tam kontrol paneli ile temanın her noktasına tam erişim sağlayabiliyor ve düzenleme yapabiliyorsunuz.  Kullanıcı dostu tasarımı sayesinde bütün cihazlarda profesyonel bir görünüm sağlıyor. En çok beğenilen, yorum yapılan sorunun en üstlere çıkması ve ziyaretçinin kafasını karıştırmayacak bir yapıya sahip olması gerçekten çok iyi.

WordPress Forum Teması – Answers

Wordpress Forum Teması - Answers

WordPress Forum Teması – Answers

Tema Sayfası

adından da anlaşılacağı gibi tipik bir soru cevap teması diyebilirim. Temanın adını duyurmasında ki en önemli özelliklerden birisi Kategori bazlı navigasyon menüsü sayesinde kullanıcılar sitede gezinirken akıllarında ki sorulara kolayca erişebiliyorlar.  Sade ve şık tasarımının da seçimimde önemli olduğunu vurgulayarak sizlere Answers temasını önerebilirim.