WordPress İletişim Formu Eklentisi

Wordpress İletişim Formu Eklentisi

En İyi 3 WordPress İletişim Formu Eklentisi

WordPress siteler için en iyi 5 iletişim formu eklentisini sıraladım. Bu eklentiler arasından kendinize ve sitenize en uygun olanı alabilirsiniz. wordpress sitelerde kullanıcılar site sahipleriyle bu formlar ile mesaj atmakta, o yüzden site ilk açıldığında kurulması gereken eklentilerden biridir.

WordPress iletişim Formu Eklentisi – Quform

WordPress iletişim Formu Eklentisi - Quform

WordPress iletişim Formu Eklentisi – Quform

Eklenti Sayfası

Quform çok fonksiyonel işleve sahip iletişim eklentilerinden biridir. Oluşturacağınız iletişim formunda yapacağınız ayarları tut çek yöntemi ile koymanız ve 15 farklı element ile forumlar arası en iyilerden biri diyebilirim. Dediğim gibi çok fonksiyonel olan iletişim eklentisi; rezervasyon yapma, abonelik formu, anket oluşturma, iş başvuru formu gibi formlarıda oluşturabilirsiniz. Aslında daha fazlasını yapabilirsiniz tamamen sizlere kalmış bir şey.

 

WordPress iletişim Formu Eklentisi – Ninja Forms

WordPress iletişim Formu Eklentisi - Ninja Forms

WordPress iletişim Formu Eklentisi – Ninja Forms

Eklenti Sayfası

Bir çok özelliği ile adını duyuran Ninja Forms eklentisi özelliklerin tamamını ücretsiz olarak vermiyor diyebilirim. Eklenti sadece iletişim formu özelliğinden yararlanmak isteyenler için form özelliğini ücretsiz yapmış durumda.  Eklentinin tamamına sahip olmak günümüz şartları için biraz pahalı olduğunu ve bizim işimize sadece forum kısmı lazım olduğundan ücret vermenize gerek yok. İhtiyacınıza göre özelliklerinden yararlanmak istiyorsanız ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

 

WordPress iletişim Formu Eklentisi – Contact Form 7

WordPress iletişim Formu Eklentisi - Contact Form 7

WordPress iletişim Formu Eklentisi – Contact Form 7

Eklenti Sayfası

WordPress kullanıcıları ve benim tarafımdan en çok kullanılan iletişim eklentisi diyebilirim. Tamamen ücretsiz olan kalite ve kullanma açısından ücretli eklentilere taş çıkartır diyorum. Türkçe dil desteği CAPTCHA ve bir sürü özelliği sayesinde binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.