WordPress Kadın Teması

Wordpress Kadın Teması

Kadın içerikli siteler için oluşturduğum WordPress Kadın Teması listem ile birlikte sizlere en iyi kadın temalarını seçiyorum. Öncelikle listemde olan bütün temalar hız ve seo uyumluluğu gibi kriterlerden geçmiş ve listeye girmişlerdir.

WordPress Kadın Teması – NewsPaper

Wordpress Kadın Teması - NewsPaper

WordPress Kadın Teması – NewsPaper

Tema Sayfası

Makyaj, yaşam, sağlık gibi kadın sektörüne yatkın kategoriler için öze olarak tasarlanmış Newspaper Kadın sitelerine en uygun wordpress temalardan biridir.  Ayrıca moda ve yemek tarifi gibi site açmak isteyenlere de önerebileceğim bir temadır.  Site hızı ve seo uyumluluğu göz dolduran temayı bir incelemenizi öneririm.

WordPress Kadın Teması – Blogging Fashion

Wordpress Kadın Teması - Blogging Fashion

WordPress Kadın Teması – Blogging Fashion

Tema Sayfası

Mythemeshop üretimi olan Blogging Fashion özellikle kadın ve moda teması olarak tasarlanmış.  Blogging Fashion hem en hızlı wordpress siteler arasında yer alırken hemde en iyi seo uyumlu siteler arasında yer almakta. Bir çok görünüme dönüşebilen temayı ağrılıklı olarak kadın teması gibi kullanabilirsiniz. 

WordPress Kadın Teması – Social Chef

Wordpress Kadın Teması - Social Chef

WordPress Kadın Teması – Social Chef

Tema Sayfası

Piyasada yemek tarifi kategorisinde benim düşünceme göre en iyi temalardan biridir Social Chef,  özellikle üyelerin içerik oluşturabileceği bir tema olması gerçekten mükemmel.  Hız konusunda diğer temalara göre  biraz sınıfta kalsa da responsive tasarımı ve seo uyumluluğu ile bunları kapatıyor diyebilirim. 

WordPress Kadın Teması – Talisa

Wordpress Kadın Teması - Talisa

WordPress Kadın Teması – Talisa

Tema Sayfası

Sade ve şık tasarımı ile oldukça dikkat çeken Talisa daha çok  yemek tarifi üzerine kurulu bir wordpress temasıdır.  Üyelerin tarifler paylaşıp yine aynı şekilde üyelerin tarifleri favorilerine eklemesi gibi bir sürü özelliği bulunan temanın seo uyumluluğu göz dolduruyor.  Seo için özel olarak kodlanmış temaya bir bakmanızı önerebilirim.

WordPress Kadın Teması – SteadyIncome

Wordpress Kadın Teması - SteadyIncome

WordPress Kadın Teması – SteadyIncome

Tema Sayfası

Mythemeshop özel olarak temalarda önem verdiği site hızı gerçekten muhteşem, zaten markanın neredeyse bütün temaları hız konusunda muazzam sonuçlar vermekte.  Ayrıca Seo uyumluluğu ve site hızını neredeyse aynı eşitlikte tutarak tasarlanan güzel bir blog temasıdır. Yazar ve markayı öne çıkarma amaçlı yapılmış bir tema olduğunu unutmayın kararsız kalırsanız mutlaka bakmanızı öneririm.