WordPress Slider Eklentisi

Wordpress Slider Eklentisi

En İyi WordPress Slider Eklentileri

WordPress sitenizde bulunan içeriklerini öne çıkarmak ve kullanıcılara sunmak için slider eklentisi çok iyi olacaktır.  Bir çok temada slider özelliği  bulunmakta fakat bu özelliği sunmayan temalar için güzel bir slider eklentisi seçmek gerekiyor. Listemde bulunan slider eklentilerinden beğendiklerinizi seçebilirsiniz.

WordPress Slider Eklentisi – Slider Revolution

Wordpress Slider Eklentisi - Slider Revolution

WordPress Slider Eklentisi – Slider Revolution

Slider Sayfası

WordPress kullanıcıları tarafından en çok kullanılan slider eklentilerinden biri olan Slider Revolution, çoğu tema yapımcısı da  eklentiyi temaya ekleyerek kullanıcılarına sunmaktadır. Slider Revolution sitede bulunan slider alanların hepsine uyum sağlayabilen, seo uyumlu yapısı ve hızı ile birlikte slider eklentisinde bulunan bütün özellikleri barındırmaktadır.

WordPress Slider Eklentisi – Master Slider

Wordpress Slider Eklentisi - Master Slider

WordPress Slider Eklentisi – Master Slider

En çok satan slider eklentileri arasında yerini koruyan Master Slider, slayt oluşturma özelliği ile diğer eklentilerin önüne geçerek mükemmel bir deneyim sunuyor. Eklenti arayüzünde canlı ön izleme ve diğer araçları ile birlikte yaratıcılığınızı yansıtabilmenizi mümkün kılıyor.

Slider Sayfası

WordPress Slider Eklentisi – Featured and Content Slider

Wordpress Slider Eklentisi - Featured and Content Slider

WordPress Slider Eklentisi – Featured and Content Slider

Slider Sayfası

Featured and Content Slider öne çıkarılmış içerikleriniz için özel olarak yapılmış diyebilirim. 20 farklı hazır şablon ve sunduğu kısa kodlar sayesinde oluşturabileceğiniz bir sürü slider görünümü olmaktadır. Diğer slider eklentilerinde bulunan sürükle bırak özelliği aynı şekilde bu slider eklentisinde de vardır. Bu sayede kolayca tasarım yapabilirsiniz.

WordPress Slider Eklentisi – Paner

Wordpress Slider Eklentisi - Paner

WordPress Slider Eklentisi – Paner

Slider Eklentisi

6 Tane hazır şablon görünümü, sınırsız renk seçeneği sayesinde kendi tasarımınızı kolayca yapabilirsiniz. Geçiş animasyonlarına sahip olan eklenti kullanım kolaylığı ile birlikte adından söz ettiriyor.

WordPress Slider Eklentisi – LayerSlider

Wordpress Slider Eklentisi - LayerSlider

WordPress Slider Eklentisi – LayerSlider

Slider Sayfası

Slider eklentisi seçmeden amacınız görsellik ise LayerSlider kesinlikle gözden geçirmeniz gereken bir eklenti diyebilirim. Geçiş ve yüklenme animasyonları ile kullanıcılara görsel güzellik sunuyor. Kurumsal, firma, şirket, marka siteler için vazgeçilmez bir eklenti olduğunu düşünüyorum.