WordPress Teknoloji Teması

Wordpress Teknoloji Teması

WordPress Teknoloji Teması seçerken dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar var bunlar seo, hız, görsellik, tema işlevi diye geliyor. Bu dediklerimin hepsi bir temada bulunursa gerçekten çok güzel olur. Bunun için sizlere WordPress Teknoloji Teması listemi hazırladım. En iyi teknoloji temalarını sitemde bulabilirsiniz.

WordPress Teknoloji Teması – Tech News

Wordpress Teknoloji Teması - Tech News

WordPress Teknoloji Teması – Tech News

Tema Sayfası

Tech news teması +70 bileşen ile tamamen şık ve sade görünüme sahiptir. Responsive tasarımı ile bütün tarayıcılara ve cihazlara otomatik uyum sağlayabilen teknoloji temasıdır. Seo konusunda iyi fakat mobil hız konusunda biraz sınıfta kalmış diyebilirim, tabi bunu site hızlandırma vs gibi ayarlamalar ile güçlendirebilirsiniz.

WordPress Teknoloji Teması – News Paper

Wordpress Teknoloji Teması - News Paper

WordPress Teknoloji Teması – News Paper

Tema Sayfası

News paper temasının en sevdiğim yanı belirli zaman aralıkları ile güncellenmesidir. Bu tarz güncellemeleride arama motorlarına göre yapan temaya listemde yer vermek istedim. Responsive tasarımı ile tüm ekran çözünürlüklerinde harika görünmektedir. Modern bir teknoloji teması gibi gözüken ama aynı zamanda haber, magazin gibi sektörlerde de kullanılan News Paper temasını sizlere öneririyorum.

WordPress Teknoloji Teması – NewsTimes

Wordpress Teknoloji Teması - NewsTimes

WordPress Teknoloji Teması – NewsTimes

News Times

Teknoloji, oyun haberleri ve oyun incelemeleri için wordpress tema arıyorsanız, News Times temasına bir göz gezdirmenizi önerebilirim.  Seo ve hız konusunda sınıfı geçen ve responsive tasarımı ile göz dolduran News Times temasını beğendiyseniz kullanmanızı isterim.

WordPress Teknoloji Teması – Portus

Wordpress Teknoloji Teması - Portus

WordPress Teknoloji Teması – Portus

Tema Sayfası

Teknoloji haberleri veya teknoloji sitesi kurmak isteyenler için çok ideal bir tema Portus. İncelediğim bütün temalarda responsive tasarıma önem vermişimdir, aynı şekilde bu portus temasınında da bulunan responsive tasarım her cihaz modeline uygundur. Seo ve hız konusunda ihtiyaçları karşıladığı için listemde yer verdim.

WordPress Teknoloji Teması – Interactive

Wordpress Teknoloji Teması - Interactive

WordPress Teknoloji Teması – Interactive

Tema Sayfası

WordPress Teknoloji Teması adlı listemde en sona Interactive temasına yer vermek istedim. Binlerce kişinin gireceği bir sitede temanında hızlı olması gerekir. Teknoloji temalarında tabiri caizse en hızlı teknoloji teması diyebileceğim Interactive seo ve hız konusunda sektörde öncü bir marka haline gelmiş. Tamamen responsive, adsense optimizasyonlu, sade ve şık tasarıma sahip güzel bir temadır. Kullanmanızı kesinlikle öneririm.