WordPress Video Teması

WordPress Video Teması

Eğer video içerikli bir site açma planınız var ve WordPress Video Teması arıyorsanız listeme bir göz atmanızı isterim.  WordPress temaları yazılarımda hep bahsettiğim özellikler var. Bunlar Hız ve Seo uyumluluğu bana tema seçiminde yardımcı olmaktadır.

 

WordPress Video Teması – Video

WordPress Video Teması - Video

WordPress Video Teması – Video

Tema Sayfası

Listemin ilk sırasında yer verdiğim Video teması “video”  görsellik ön plandadır.  Seo uyumluluğu ve hız açısından bakacak olursak diğer temalara taş çıkartacak bir  video temasıdır.  Ayrıca temanın en beğendiğim özelliği ziyaretçilerin video yollayabilmesidir. Farklı iş modelleri için uygun video temasıdır.

WordPress Video Teması – NewsPaper Video

WordPress Video Teması - NewsPaper Video

WordPress Video Teması – NewsPaper Video

Tema Sayfası

Temanın 6 farklı tasarımından bir taneside video tasarımıdır, yani 6 farklı iş modeline uygun bir tema. Hem yazı hemde video ağırlıklı bir tema kurmak istiyorsanız bence çok ideal bir tema olabilir. Video ve yazılı içerik tasarımlar arasından en iyiler listesinin başında gelen NewsPaper Video temasını önerebilirim.

WordPress Video Teması – VideoTube

WordPress Video Teması - VideoTube

WordPress Video Teması – VideoTube

Tema Sayfası

WordPress Video Teması listemde yer vermek istediğim Mythemeshop ürünü VideoTube daha çok benim görüşümce  dizi film siteleri için tasarlanmış. Ayrıca Youtube gibi her üyenin kendi kanalı olabilir kendi videolarını yükleyebilir gibi bir sistemi var, bu tarz kullanmak isteyenler olursa muhteşem.

WordPress Video Teması – TrueMag

WordPress Video Teması - TrueMag

WordPress Video Teması – TrueMag

Tema Sayfası

Artık daha çok film ve dizi siteleri için kullanılan Truemag teması aynı youtube gibi üyelerin kendi kanalı, takipçi kitlesi ve video paylaşabilme özelliği sunuyor. Responsive tasarımı sayesinde masaüstünde nasılsa diğer cihaz ve tarayıcılara aynı görünümde aktarılan muazzam bir temadır. 

WordPress Video Teması – MovieZone

WordPress Video Teması - MovieZone

WordPress Video Teması – MovieZone

Tema Sayfası

WordPress Video Teması listemde en iyi temalardan hatta en iyi tema diyeceğim Moviezone ile karşınızdayım. Bir haber teması olarakta karşımıza çıkan tema video tasarımı ile de adını duyurmuş durumda. Hız konusunda listenin en iyilerinden olan Moviezone temasının hızı o kadar yüksek ki sayfa geçişlerini hissetmiyorsunuz bile. Video ve yazı odaklı siteler için ideal bir tema olabileceğini düşünüyorum.